Styl práce


Cílem a smyslem mojí práce je navrhnout interiér, který bude splňovat nejen estetické nároky,
ale bude i plně funkční s přihlédnutím k ergonomickým zásadám a potřebám jeho uživatelů. 


Vždy je mojí snahou a klientům zdůrazňuji, že by měl interiér s nimi souznět, aby v něm rádi trávili svůj čas. Takový prostor vzniká úzkou spoluprací a dialogem mezi designérem a klientem, při kterém společně hledáme nejlepší řešení. Podrobně probíráme zvyky a potřeby rodiny i její plány do budoucna s ohledem na zařizování interiéru. Ve vašem interiéru vidím to, co vy už vidět nedokážete a snažím se využít jeho potenciál.

Důležitý je dobrý nápad a ten se pokouším dát do každého návrhu.

Jednotlivé kroky spolupráce

 

Úvodní schůzka

(cca 1-2 hodiny)

analýza potřeb a přání klienta, zaměření a nafocení prostoru, předběžné stanovení rozpočtu. 

 

 
Návrh dispozice, zpracování 3D studie s vizualizací
 
Zpracování podkladů pro truhlářskou výrobu
 
Výběr zařizovacích předmětů, barev a doplňků
 
Autorský dohled při realizaci

MOJE PRACOVNÍ / ŽIVOTNÍ FILOSOFIE 

aneb ČTĚTE, NEŽ MI ZAVOLÁTE

 

V dnešním nastavení společnosti trpíme často pocitem, že máme "právo" na okamžité uspokojení našich potřeb. A tento trend se promítá i do požadavků na bydlení. Důrazně apeluji na klienty, aby dali návrhům a realizaci svého bydlení čas. Vše je třeba dobře promyslet, zvážit, protože se jedná o rozhodnutí, které ovlivní náš život na dlouhou dobu. V životě se stejně nedá nic uspěchat a všechno má svůj čas.

Spolupráce na jedné místnosti trvá od první schůzky po okamžik, kdy za řemeslníky zavřete dveře, průměrně šest měsíců. Divíte se? Je to optimistický odhad. Já a většinou i řemeslníci pracujeme, jak nejlépe dovedeme, v potaz je však třeba brát i dodací lhůty objednaného zboží a návaznost prací. Nejvýznamnější proměnnou je však klient sám! Zpravidla přece neřešíte jen bydlení, ale i práci, děti, zábavu, a taky potřebujete odpočívat. Takže těch večerů, kdy si doma v klidu sednete nad návrhem, není tak mnoho. Největší prodlevy tvoří čekání na vaše rozhodnutí.

Zařizování bydlení není totéž co koupě rohlíků ke snídani! 

Držím se této zásady a přijímám pouze zakázky, u kterých není tlak na okamžitou realizaci a u kterých cítím, že s klientem dokážu navázat kvalitní a dlouhodobý dialog. Jen taková práce má pro mě smysl, naplňuje mě a dává šanci k naladění se na vás. Těší mě, když mě klienti informují, že naše společná snaha přinesla svoje ovoce a potvrzují mi, čemu věřím:

 

TO, ČÍM SE OBKLOPUJEME, OVLIVŇUJE A MĚNÍ NÁŠ ŽIVOT!

 

 

 

 

CO NEUMÍM A NEDĚLÁM, PROTOŽE TO PO ZKUŠENOSTECH POVAŽUJI ZA NEEFEKTIVNÍ A ZBYTEČNÉ

A protože těch NE už bylo dost, pojďme na to zase pozitivně: přesvědčte se, že chcete spolupracovat právě se mnou! Na tomto webu máte spoustu možností poznat, jestli vám můj STYL PRÁCE vyhovuje. Přečtěte si prosím texty, prohlédněte si PORTFOLIO.

Jestli jste si všechno pečlivě prostudovali a chcete do toho jít, volejte nebo pište. Těším se na připravené klienty, kterým mohu pomoci ovlivnit jejich bydlení a dodat tak jejich životům novou kvalitu a směr.