Služby a ceník


Nabízím kompletní návrhy interiérů. Specializuji se na soukromé interiéry, ale zajímají mě i komerční zakázky menšího rozsahu (kavárny, dětské koutky, školky, byty na pronájem, kancelářské prostory o malé podlahové ploše apod.) 

Pracuji v regionu Blansko, Brno, Tišnov a blízké okolí, mimořádně i jinde dle dohody.


RÁMCOVÉ CENY PRO ZÁKLADNÍ PŘEDSTAVUNÁVRH JEDNOHO POKOJE

od 14.900 Kč + související konzultace


NÁVRH SPOJENÉHO OBYTNÉHO PROSTORU
(kuchyň, jídelna, obývací pokoj)

od 23.500 Kč + související konzultace


KOMPLETNÍ NÁVRH BYTU 3 + 1
od 70.000 Kč + související konzultace 


REKONSTRUKCE BYTŮ, DOMY ČI BYTY V PROCESU STAVBY
po úvodní schůzce, stanovení priorit a návrhu konceptu a dispozic probíhá většinou spolupráce formou konzultací. Až poté, co je vše stavebně připraveno, následují konkrétní návrhy interiérů.


 • Cenová nabídka je zpracována dle konkrétního zadání a náročnosti zakázky po úvodní návštěvě a zaměření. 
 • Před započetím prací na návrhu vybírám zálohu ve výši min. 50 % z ceny návrhu. Po schválení návrhu nebo jeho části probíhá vyúčtování.
 • Úvodní návštěva a doprava je zpoplatněna dle níže uvedeného ceníku.
 • Přijímám jen zakázky, kdy navrhuji kompletně celý pokoj.
 • Než mě oslovíte, přečtete si prosím pečlivě záložku STYL PRÁCE a prohlédněte si moje PORTFOLIO. Děkuji za váš čas.

ÚVODNÍ KONZULTACE 

 • První hodina 1.000 Kč, každá další hodina 750 Kč
 • Doprava na konzultaci – paušálem dle vzdálenosti - níže

Při první návštěvě mi sdělíte své požadavky a představy,  projdu si a zaměřím váš interiér. Pokusím se vás co nejlépe poznat a návrh přizpůsobit vašim potřebám. Při konzultaci se snažím pojmenovat hlavní problémy vašeho současného interiéru a nastínit řešení. 

KONCEPT A DISPOZICE PROSTORU

 • Cena od 2.500 Kč /místnost dle náročnosti zadání, počtu místností apod.

Dispozice je základem dobrého projektu, bez ní nelze interiér kvalitně navrhnout a realizovat. O prostoru uvažuji jako o celku, který obýváte vy, a odráží se v něm vaše zvyklosti, zájmy a potřeby. Pokud oslovíte ještě před designérem interiérové studio zabývající se výrobou kuchyní, koupelen nebo jiných součástí interiéru, budou se věnovat pouze svojí specializaci. Během užívání pak možná zjistíte, že kuchyňská linka měla stát úplně jinde. Přínos práce designéra spočívá právě v komplexním zvažování všech požadavků a okolností.

Koncept je hlavní myšlenkou, která prochází celým interiérem. Úkolem designéra je tento koncept hlídat v každém detailu a reagovat na případné změny tak, aby se koncept udržel a naplnil. 

NÁVRH NÁBYTKU
POKOJI NA MÍRU

 • Cena od 7.000 Kč za sestavu nábytku do pokoje
 • Projektová dokumentace formou studie a následně projektu pro truhlářskou výrobu od 2.900 Kč / místnost

V návrhu nábytku vidím zásadní možnost, jak místnost přetvořit. Nábytek navrhuji interiéru na míru. Zohledňuji vaši potřebu ukládat věci, zvažuji jejich rozměry i to, jak často je používáte. Přemýšlím o tom, kde nejlépe se vám bude sedět u stolu a na co se budete dívat, když budete odpočívat. Uvažuji o rozměrech, barvách i dekorech na nábytku tak, aby místnosti i vám udělaly dobrou službu – pokoj se může opticky zvětšit použitím světlých odstínů nebo chytře ukryté skříně. To vše je součástí mého návrhu nábytku.

Projektová dokumentace je podrobný dokument, podle kterého může truhlář nacenit zakázku a získat přesnou představu o uvažovaném řešení a výrobě. Považuji ji za nedílnou součást svojí práce a pilíř dobrého výsledku. Většina truhlářů si následně zpracovává svoje nářezové výkresy pro výrobu.

VIZUALIZACE A BAREVNÉ ŘEŠENÍ

 • Cena od 2.500 Kč / místnost

Vizualizace je počítačový 3D náhled do interiéru. Je tím nejlepším způsobem, jak vám představit interiér ještě předtím, než do něj skutečně budete moci vstoupit. Přesto je třeba vědět, že vizualizace může zkreslovat – zejména barvy a rozměry. Konkrétní barvy a materiály vždy vybíráme dle vzorníku.

Barevné řešení v rámci vizualizace přináší sladění barev, dekorů, ploch a akcentů. Ve 3D je dobře vidět, jak dokážou barvy interiér změnit. Ladění barev a jejich ploch věnuji velkou pozornost.

VÝBĚR MATERIÁLŮ, DOPLŇKŮ A DEKORACÍ jako součást předávaného projektu 

 • 750 Kč/hod dle časové náročnosti

V rámci konkrétního projektu vám vytipuji vhodné zařizovací předměty, jejichž fotografie, popis a kontakt na dodavatele jsou součástí předávané dokumentace.

KONZULTAČNÍ HODINOVÁ SAZBA 

první hodina 1.000 Kč (v regionu), každá další 750 Kč.

Dle rozsahu projektu je stanoven počet hodin konzultací, které jsou v ceně zakázky (konzultace mohou být osobní, telefonické, e-mailové, prostřednictvím Skype, Zoom apod.). 


HODINOVÁ SAZBA SE VZTAHUJE NA

První hodina se počítá vždy celá, každá další po započaté půlhodině. Ceny jsou platné ve všední den, v případě mimořádné práce o víkendu nebo ve svátek je účtován 50% příplatek. 

Hodinová sazba je určena pro region Blansko, Brno, Tišnov a blízké okolí. V případě cest do větších vzdáleností je dle konkrétní zakázky stanovena vyšší sazba za první hodinu konzultace.

 

DOPRAVA

Dopravné zohledňuje nejen náklady na dopravu samotnou, ale i čas strávený na cestě. Má motivovat klienty, aby snadné záležitosti a dotazy řešili telefonicky nebo e-mailem a výjezdy na místo realizace či na nákupy probíhaly jen v případě nezbytně nutném.