Nové fit studio JA.S - oživené a veselé

12. 2. 2016

Navštivte příjemné fitko na náměstí v Letovicích! Dostane se vám nejen dobrých rad pro formování postavy, jak by se dalo v podobném zařízení očekávat, ale také upřímné lidské pochopení pro vaši případnou ne zcela zdravou stravovací vášeň!


Já tohle dělám fakt docela nerada.... prostor, kde se toho vlastně nedá moc změnit, protože tam musí všechno zůstat téměř netknuté. Hold, když jste v nájmu, i s nábytkem..... ALE! Oslovila mě moje výživová poradkyně, a dnes už i kamarádka Jana Strecková, a protože s ní mám jen tu nejlepší zkušenost, pomohla jsem jí vytvořit místo, kde se budou její klienti cítit dobře. Byla to velká výzva! A nakonec se z toho vyklubala realizace, z jejíhož výsledku mám velkou radost! Bývalá kancelář ředitele, nyní příjemné místo, kde v pohodě přežijete i to číslo, co se objeví, když si stoupnete na váhu ;)

Ty výzvy byly vlastně celkem tři!


První a největší z nich bylo udělat z bývalého prostoru banky, která zde sídlila v devadesátkách, příjemné místo ke kultivaci těla, ale i duše. Je pravda, že už tu dříve fitko bylo, ale bylo nutné prostor barevně zkulturnit - některé barvy musely zmizet, a jiné zase přibyly. Hodně nám pomohla teplá žlutá, kterou má Jana v logu. Ta interiér vyloženě prohřála! Kupodivu i ředitelská kancelář vytapecírovaná černobílým melírovaným kobercem nejen na podlaze, ale i na stěnách, se s docela malou dávkou žluté proměnila v útulné místo. Pomohly i zelené polštářky a zen obrázky na stěnách. Z bankovních přepážek za sklem je obchůdek se zdravými potravinami a bylo pamatováno i na dětský koutek.


Zatímco maminky cvičí, děti si hrají v dětském koutku


Druhou velkou výzvou byl rekordně dlouhý OSMIHODINOVÝ nákup s Janou v Ikea. Ve 20 hodin večer jsme napumpovaly Kiu Ceed až po střechu a v kiosku u východu jsme párky v rohlíku zalily kafem a kolou. Jana, ač výživová poradkyně, ví, že člověk není stroj, a po takovém zápřahu jsme si opravdu užily trochu toho nezdravého fast foodu :-) Jak nám bylo dobře!

A stejně mě vždycky překvapí, jak se ta obrovská hromada nakoupených věcí v interiéru tak nějak rozmístí, že má člověk pocit, že toho vlastně nakoupil málo :-)Posezení v kuchyňce - dříve nehostinný kout se smetákem za modrými dveřmi. Dveře vysazeny, nahrazeny optimistickým závěsem. Původní typicky porevoluční stoleček doplněn poličkami, stoličkami a žlutou - a vylouplo se místo, kde si rádi dáte kafíčko.


A tou třetí, neméně významnou výzvou je moje zapojení se do Janina nového programu Vykašlete se na diety! Vychází z úspěšného e-booku zakladatelky Strolleringu Edity Berkové, který mohu vřele doporučit. Celý program je založen na tom, že hubnutí není ani tak o tom, co jíte, ale hlavně o stavu vaší mysli. Sama to znám z vlastní zkušenosti "historicky" v mnoha podobách. A tak společně s dalšími účastnicemi napravujeme nikoliv svoje jídelníčky, ale svoje smýšlení - především o nás samých. Sdílení je velmi obohacující.Kdo je "místní" a měl by zájem o Janiny služby, může se o její nabídce informovat na webu www.ifit.cz, případně na telefonu: 604 931 006. Jana je otevřený člověk s pochopením a s empatií sobě vlastní vám sestaví program na míru vaší postavě i duši. Tak do toho! V novém roce, v novém prostoru!

MALOVAL A NATÍRAL: ONDRA SLOUKA

KOLEJNICE NA ZÁVĚSY PŘIPEVNIL: MAREK ŠČUDLA

Nejnovější článek

#41
Deník mladé designérky

Deník mladé designérky

14. 2. 2024

Po vlastním pokoji můžeš toužit, ať je ti třináct jako naší hrdince Emě, jsi žena v nejlepších letech, nebo kluk, který uvažuje o profesi architekta. Knížka Deník mladé designérky tě provede procesem navrhování interiéru krok po kroku.

Celý článek