Naše Design Tripy

6. 4. 2018

My holky designérky jsme taková zvláštní sorta děvčat. Milujeme design, což vyplývá z naší profese, jsme náročné a chceme prosadit svou, když něco navrhujeme. Bojujeme s řemeslníky a někdy i s klienty. Ale nikdy ne mezi sebou.

My holky designérky se totiž máme rády a pomáháme si. Někdy si možná trochu závidíme, ale vždy jen v tom dobrém: přeju Ti to a chtěla bych to taky :-) A tak se občas trochu kopírujeme, ale hlavně inspirujeme. Prostě jedna vždycky prorazí cestu a ty další po ní jdou.

Tak to máme my designérky z našeho malého brněnského okruhu. A rády do něj přibereme další podobné, protože věříme, že tohle sdílení má smysl.


BROKIS Design Trip 2017


Navrhování interiérů je v podstatě osamělá činnost u počítače střídaná horečnou komunikací na bojišti - totiž na místě realizace našich nápadů. Tam slabá holka válčí s truhláři, podlaháři, malíři, zedníky a elektrikáři, s nepřízní okolností a mnohdy i s klienty.

A tak jsme se s mojí blízkou duší Janou Boháčkovou před čtyřmi lety rozhodly, že je třeba se setkávat, a pozvaly jsme naše milé spolubojovnice na návštěvu k našim osvědčeným dodavatelům. V roce 2015 jsme se potkaly v TONu, o rok později v Polstrinu, v roce 2017 nám přivítal Brokis a letos se chystáme do Uherského Hradiště ke dvěma skvělým ženám Katce a Lucii, které založily značku Catness Design. Jestli chcete rozšířit naše řady, dejte vědět a napište Janě: JanaB@janino.cz

A kdo si nejste jisti, koukněte na stránky Design Trips na facebooku. Je tam vše o našich výletech a myslím, že ze spokojených tváří účastnic můžete poznat, že se na našich tripech za českým designem vyplatí nechybět.


BROKIS Design Trip 2017  - Bistrot de Papa, Horní DubenkyTON Design Trip 2015 -v továrně v Bystřici p. Hostýnem si každá účastnice za asistence statného zaměstnance TONu ohnula své první opěradlo ikonické židle č. 14

Nejnovější článek

#41
Deník mladé designérky

Deník mladé designérky

14. 2. 2024

Po vlastním pokoji můžeš toužit, ať je ti třináct jako naší hrdince Emě, jsi žena v nejlepších letech, nebo kluk, který uvažuje o profesi architekta. Knížka Deník mladé designérky tě provede procesem navrhování interiéru krok po kroku.

Celý článek