Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrhy v září 2010

V měsíci září byl dokončen návrh interiéru bytu ve funkcionalistickém domě v Tišnově pro mladé manžele. Interiér je stále v realizaci, finalizuje se výroba nábytku a zbývá nám lepení tapet a dekorování. Tomuto projektu v brzké domě budeme věnovat samostatné povídání.

Chystáme podkrovní pokojík pro osmiletého sportovce v šedomodro/zelené kombinaci. Doufám, že se nám podaří společně s malířem vykouzlit i hokejistu na stěnu.

Podařilo se dokončit návrh přízemí rodinného domu v Jedovnicích pro mladé manžele. Jedná se o spojený prostor kuchyně s jídelním koutem a obývací pokoj. Vybrali jsme neobvyklou růžovočervenou, kterou jsme použili na krb a na zeď v jídelním koutě. Zbývají drobné dokončovací práce a dekorování. Pak se již můžete těšit na fotky z realizace.

Svojí stálé klientce jsem navrhla úložnou sestavu do vstupní haly, která se bude realizovat začátkem příštího roku. Obývací pokoj, na kterém jsme pracovali na jaře a v létě, je již téměř hotov, zbývá vybrat dekorace a textilie. Jakmile bude připraven pro nafocení, dostane vlastní prostor na těchto stránkách.

V říjnu 2010 se můžete těšit na pokojík pro dvě holky, obývací pokoj a jídelnu pro mladou rodinu v rodinném domě v Ráječku a na pracovnu a odpočinkový pokoj v rodinném domě v Brně-Židenicích.