Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabízím kompletní návrhy interiérů. Specializuji se na soukromé interiéry, ale zajímají mě i komerční zakázky menšího rozsahu, které potřebují nápad (kavárny, dětské koutky, školky apod.) Klientovi zpracuji návrh řešení interiéru místnosti/domu, doprovodím ho při výběru v obchodech nebo u řemeslníků a nabídnu autorský dozor při realizaci.

Pracuji v regionu Blansko, Brno a blízké okolí, mimořádně i jinde dle dohody.

 NABÍZENÉ SLUŽBY

  • Dispoziční řešení interiéru - návrh rozmístění nábytku, doporučení rozměrů s přihlédnutím k ergonomickým zásadám
  • Návrh barev a stylu - s respektem k barevným a stylovým preferencím klienta a zároveň k módním trendům navrhnu barvy a styl zařízení vašeho interiéru - nábytek, bytový textil, výmalba, dekorace atd.
  • Vizualizace - zpracuji vizualizaci (počítačový 3D náhled do interiéru) a v rámci předávaného projektu poskytnu několik pohledů na každou místnost pro pochopení prostorového řešení.
  • Výběr materiálů (podlahy, nábytek, obklady, výmalba aj.) - ze vzorníků dodavatelů, z katalogů nebo ve vzorkové prodejně pomůžu vybrat konkrétní podlahu (materiál, dezén), dlažbu či obklady, materiál pro výrobu nábytku, dekorování zdí (výmalba, tapety, samolepky, malba motivů na stěny), tak, aby bylo vše dokonale sladěno.
  • Návrhy nábytku - navrhuji atypový nábytek na míru do vašeho interiéru, poradím s  výběrem materiálu, připravím podklady pro truhláře a dohodnu s ním výrobu.
  • Výběr sedacího nábytku, textilu, svítidel, dekorací - při zpracování projektu nabízím kromě návrhu atypového nábytku také výběr konkrétních hotových kusů sedacího nábytku a drobného nábytku u doporučených dodavatelů.
  • Zastínění vašich oken a dveří - ve spolupráci s odbornou firmou navrhnu způsob zastínění a vyberu materiál pro žaluzie, rolety, římské rolety, a to jak klasické, tak i elektronicky ovládané.
  • Odborné poradenství v prodejnách nábytku, svítidel, textilu a dekorací - doprovodím vás do prodejen, obchodních domů, kde můžeme na místě konzultovat nákup zařizovacích předmětů a jejich sladění.
  • Autorský dozor - při realizaci dozoruji naplnění projektu a řeším sporné body. Nehlídám časový harmonogram prací a jeho dodržení, pouze společně s klientem naplánuji předpokládanou návaznost.
  • případně další služby dle dohody.

Veškeré výše uvedené služby jsou součástí komplexního řešení interiéru, neposkytuji je bez předem zpracovaného celkového návrhu interiéru.

________________________________________________________________

RÁMCOVÝ CENÍK SLUŽEB ATELIÉRU FOUSKOVÁ

platný od 1.8. 2016 do vydání nového ceníku

KOMPLETNÍ NÁVRH JEDNOHO POKOJE: od 8.000 Kč

KONZULTACE: 1. hodina 750 Kč, každá další  500 Kč

CESTA NA KONZULTACE mimo Blansko 6 Kč/km cesty tam i zpět.

Pracuji v regionu Blansko, Brno a blízké okolí, mimořádně i jinde. Výše uvedené ceny jsou platné pro region, ceny mimo region budou stanoveny individuálně s ohledem na čas strávený dopravou. V případě mimořádné návštěvy o víkendu nebo ve svátek je účtován k hodinové sazbě 50 % příplatek.

Návrh je vždy naceněn dle konkrétní zakázky a její náročnosti po úvodní návštěvě a zaměření. Úvodní návštěva je zpoplatněna na místě jako konzultace (viz výše) a v případě, že se oboustranně dohodneme na spolupráci, je částka za úvodní konzultaci odečtena od ceny návrhu, která přesahuje 8.000 Kč. 

Před započetím prací na návrhu vybírám zálohu ve výši min. 50 % z ceny návrhu. Po schválení návrhu nebo jeho částí probíhá vyúčtování.

Přijímám jen zakázky, kdy navrhuji kompletně celý pokoj. Než mě oslovíte, přečtete si prosím pečlivě záložku Styl práce a prohlédněte si moje návrhy a realizace. Děkuji za váš čas.