Jdi na obsah Jdi na menu
 


DesignTrips

A je to tu! Další výlet za designem! Přijímáme přihlášky na:

design-trips-logo-brokis.jpg

BROKIS DESIGN TRIP

pátek 21.dubna 2017 od 9 hodin, sklárna Janštejn

baloon1.jpg

Milí přátelé designu, připravili jsme pro vás další výlet, tentokrát za krásou skla, tradičního českého vývozního artiklu, který měl a má své dobré jméno po celém světě. Svoje dveře nám otevře sklárna Janštejn s dvousetletou tradicí a firma BROKIS, leader designu skleněných svítidel a úspěšný představitel českého sklářského umění, který sbírá za své originální výrobky ocenění na světových soutěžích. 

ph2825.jpg

PROGRAM:

​- přivítání u kafe, malé občerstvení

​- exkurze do výroby - nahlédnete pod ruce mistrům sklářského řemesla a podíváte se, kde se vyrábí takové skvosty, jako je třeba Muffin, Capsula, Baloon, KNOT nebo PURO. Budou-li tomu okolnosti nakloněny a na dílně bude prostor a čas, vyzkoušíte si i foukání.

​- odhalení úspěchu BROKISu - seznámíte se s historií firmy a inspirujete se její cestou a filosofií. Budou Vám představeny oceněné produkty značky a novinky, které se právě objevují na trhu.

​- oběd v prostorách společnosti v nefalšované sklářské retrojídelně

​- v kůži návrháře aneb čas pro vaši kreativitu - workshop s Janou a Leou, jehož cílem je navrhnout svítidlo pro BROKIS. A vězte, že náš hostitel přijímá návrhy i od zcela neznámých tvůrců. Nejlepší návrhy budou vyhodnoceny a oceněny velmi zajímavými a lákavými cenami přímo od Brokisu!

Cena BROKIS design tripu: 1.490 Kč (v ceně je celodenní občerstvení, program a materiály k workshopu). Nejsme plátci DPH.

Záloha po závazném přihlášení: 1.000 Kč (záloha je nevratná, v případě neúčasti propadá, pokud si za sebe neseženete náhradu).

capsula-2.jpg

Počet účastníku je omezen. Závazné přihlášky na e-mailu: JanaB@janino.cz.

V případě dotazů volejte: 774 80 53 10.

​Pokud byste s námi chtěli zůstat i večer a probrat zážitky celého dne, posedět s kolegy a podělit se o radosti návrhářského řemesla, zajistíme nocleh v blízkém okolí.

​Těšíme se na setkání s vámi!

Jana Boháčková a Leona Fousková - tým Design 3ps.

P.S. A pokud ještě nejste přesvědčeni, podívejte se na fotky a povídání o našich předešlých akcích pod značkou Design 3ps ZDE.

 

 

CO SE SKRÝVÁ POD ZNAČKOU DESIGN TRIPS?

design-trips-logo.jpg

Tým DesignTrips - volné uskupení dvou kamarádek designérek Jany Boháčkové a Leony Fouskové - si klade za cíl seznámit vás s českými tvůrci, kteří mohou být hrdí na svou poctivou práci dělanou srdcem a šikovnýma rukama.

Máme bohaté zkušenosti s vedením kurzů a troufáme si tvrdit, že se s námi nebudete nudit! Naše workshopy jsou koncipovány tak, abyste se dostali na místa, kam byste se třeba sami nepodívali. Zažijete u toho zábavu, poučení a inspirativní výlety za krásami naší vlasti. Setkáte se s lidmi, kteří jsou uznávanými odborníky doma i ve světě.

Obdivujeme poctivé řemeslo, ze kterého vychází tolik potřebná hrdost na výsledky vlastní práce. Budeme vás zvát k našim obchodním partnerům, za jejichž výrobky si stojíme. Pojďte s námi objevovat zajímavá místa a lidi - architekty, designéry, řemeslníky, umělce!

05.jpg

NAŠE ÚSPĚŠNÉ VÝLETY:

design-trips-logo-hradec.jpg

HRADEC Design Trip 15. - 16.4.2016 - zpráva a fotografie z výletu ZDE. 

014.jpg

 

TON DESIGN TRIP - 18.9.2015 - zpráva a fotografie z výletu ZDE.

design-trips-logo-ton.jpg

27.jpg