Jdi na obsah Jdi na menu
 


DesignTrips

14.jpg

CO JSOU DESIGN TRIPS?

design-trips-logo.jpg

Tým DesignTrips - volné uskupení dvou kamarádek designérek Jany Boháčkové a Leony Fouskové - si klade za cíl seznámit vás s českými tvůrci, kteří mohou být hrdí na svou poctivou práci dělanou srdcem a šikovnýma rukama.

PROČ JET S NÁMI?

Máme bohaté zkušenosti s vedením kurzů a troufáme si tvrdit, že se s námi nebudete nudit! Naše workshopy jsou koncipovány tak, abyste se dostali na místa, kam byste se třeba sami nepodívali. Zažijete u toho zábavu, poučení a inspirativní výlety za krásami naší vlasti. Setkáte se s lidmi, kteří jsou uznávanými odborníky doma i ve světě.

Obdivujeme poctivé řemeslo, ze kterého vychází tolik potřebná hrdost na výsledky vlastní práce. Budeme vás zvát k našim obchodním partnerům, za jejichž výrobky si stojíme. Pojďte s námi objevovat zajímavá místa a lidi - architekty, designéry, řemeslníky, umělce!

​NĚCO NAVÍC?

Vždy se setkají lidé, kteří si mají co říct. Naši účastníci se živí tvorbou a většinou pracují v oborech jako je design, fotografie, architektura, grafika či výtvarno obecně, nebo se těmito směry baví ve volném čase. Společná setkání jsou obohacující a poskytují prostor pro sdílení všech radostí i strastí tvořivé práce. Zjistily jsme, že  nejen design, ale i sociální stránka je důležitým motivem pro účast na Design Tripech, a proto s námi jezdí účastníci opakovaně. Kdo jednou zkusil, bude se těšit celý další rok na nové téma, nové místo, nový objev!

 

KDE UŽ JSME BYLI?

PŘEDSTAVUJEME NAŠE ÚSPĚŠNÉ VÝLETY:

design-trip-sklarna1w.jpg

design-trips-logo-brokis.jpg

VÝLET KE SKLÁŘSKÝM MISTRŮM

BROKIS Design Trip 21.4.2017 - zpráva a fotografie z výletu ZDE.

114w.jpg

 

design-trips-logo-hradec.jpg

VÝLET ZA ČALOUNĚNÝM NÁBYTKEM A ARCHITEKTUROU KOTĚRY A GOČÁRA

HRADEC Design Trip 15. - 16.4.2016 - zpráva a fotografie z výletu ZDE. 

014.jpg

 

VÝLET ZA OHÝBANÝM NÁBYTKEM

TON DESIGN TRIP - 18.9.2015 - zpráva a fotografie z výletu ZDE.

design-trips-logo-ton.jpg

27.jpg