Jdi na obsah Jdi na menu
 


TIŠNOVSKÁ RYCHTA vás přivítá v novém interiéru

11. 3. 2016

Spousta práce a bezesných nocí, ovšem korunovaných nadšením všech zúčastněných z nové podoby interiéru! To je výsledek tříměsíční přípravy a čtrnáctidenní rekonstrukce, při které se sešla sehraná řemeslnická parta. Pod taktovkou manželů Helánových, zkušených restauratérů, jsme vytvořili moderní interiér, který se však hrdě hlásí ke jménu restaurace Tišnovská Rychta.

01.jpg

Klasické materiály jako drásané dubové dřevo, hrubá kovařina a kámen, ale i elegantní svítidla, noblesní floristické dekorace, designové židle z TONu a jako dominanta bar dekorovaný greenem.. to vše pod 150 let starou klenbou oblíbené restaurace.

Teď už se může Rychta pyšnit nejen skvělou kuchyní, za kterou sem všichni chodí už léta, ale i moderním interiérem ve venkovském stylu inspirovaném tématem golfu. K restauraci totiž přiléhá nově zbudované Adventure Golf hřiště, a tak zde najdete odkazy na tento elegantní sport - nohu baru z golfových míčků, které budou postupně přibývat, a také skleněné obklady s potiskem trávy.

12.jpg

Těší mě spolupráce s neúnavným Oldou Bednářem a jeho truhlářskou partou, objevem je pro mě skvělý umělecký kovář Radomír Bárta, pod jehož rukama vznikly originální kovářské doplňky. Zuzka Straková dodala své kouzelné kameny na okna a do výklenků, prostor dekoroval florista Petr Matuška. K výbornému výsledku přispěla stavební firma Brázda - Univers i dodavatelé osvětlení MyLight. Velké poděkování patří milým majitelům, manželům Helánovým, jejichž nasazení a optimismus nelze než obdivovat. 

Je to velká radost vidět vlastní návrh, do kterého vstupovala od počátku spousta prvků, konečně naživo! Koncept, kombinace, barvy, materiály, prostor, lidé! Tvárná i nepoddajná hmota v rukou designéra!

Z čiré euforie jsem si dneska při otvíračce vše amatérsky nafotila - na automat a s bleskem, jinak to neumím. Ještě nám chybí jedna maličkost, a pak pozveme na focení profíka, jenže já to nevydržela, muselo to na web!

06.jpg

A až ten profík s foťákem přijde a budu mít v rukou pořádné fotky, připravím na web delší povídání s odkazem na všechny realizátory a dodavatele. Mezitím budu poctivě trénovat na adventure hřišti, abych na plánovaném jarním turnaji neudělala designérům ostudu. A těším se, až si vhodím na baru svůj vlastní golfový míček do akvárka.

TIŠNOVSKÁ RYCHTA PROSTĚ ZASE DÝCHÁ A ZÁŘÍ! Jak se nám to povedlo, se můžete podívat v připojené fotogalerii níže.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Tišnovská Rychta má nový interiér!