Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROFI KURZY pro interiérové designéry startují od září 2011

25. 7. 2011

Profi kurzy jsou koncipovány pro stávající profesionální designéry a odbornou veřejnost. Prezentují se zde nejmodernější a nejaktuálnější trendy v oblasti designu a tvorby návrhářského projektu. Formou workshopu dochází k návrhářské konfrontaci a ověření si konceptuální myšlenky.

Tématická soustředění jsou úzce napojena na partnerské společnosti Akademie bydlení, které předávají formou seminářů ucelené tématické informace.

Profi kurzy jsou určeny pro pokročilou odbornou veřejnost a profesionální designéry.

Kurzy Profi zohledňují znalosti a dovednosti z kurzu Basic, jde tedy o rozšiřující studium i pro absolventy základní části.

První workshop má název Setkání nad dobrým DESIGN.em s TON.em a uskuteční se ve dnech 23. a 24.9. v Bystřici pod Hostýnem. Pro účastníky je připraven bohatý program včetně soutěže v ohýbání, která bude oceněna hodnotnými cenami.

stockholm2.jpg

Program je ke stažení zde:Pozvánka a program workshopu v TONu

Zájemci z řad absolventů basic kurzů Akademie bydlení a z řad profesionálních designérů se mohou hlásit zde: tel.: 774 805 310 nebo kurzy@akademiebydleni.cz

Další informace: http://www.interierdesignkurzy.estranky.cz/clanky/profi-kurzy---interierovy-design.html

Důležité upozornění pro zájemce o základní BASIC studium bytového designu: v Praze i v Brně jsou poslední volná místa. Neváhejte!