Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové fit studio JA.S v Letovicích - oživené a veselé!

12. 2. 2016

Já tohle dělám fakt docela nerada.... prostor, kde se toho vlastně nedá moc změnit, protože tam musí všechno zůstat téměř netknuté. Hold, když jste v nájmu, i s nábytkem..... ALE! Oslovila mě moje výživová poradkyně, a dnes už i kamarádka Jana Strecková, a protože s ní mám jen tu nejlepší zkušenost, pomohla jsem jí vytvořit místo, kde se budou její klienti cítit dobře. Byla to velká výzva! A nakonec se z toho vyklubala realizace, z jejíhož výsledku mám velkou radost! 

jana_2.jpg

Bývalá kancelář ředitele, nyní příjemné místo, kde v pohodě přežijete i to číslo, co se objeví, když si stoupnete na váhu ;)

Ty výzvy byly vlastně celkem tři!

První a největší z nich bylo udělat z bývalého prostoru banky, která zde sídlila v devadesátkách, příjemné místo ke kultivaci těla, ale i duše. Je pravda, že už tu dříve fitko bylo, ale bylo nutné prostor barevně zkulturnit - některé barvy musely zmizet, a jiné zase přibyly. Hodně nám pomohla teplá žlutá, kterou má Jana v logu. Ta interiér vyloženě prohřála! Kupodivu i ředitelská kancelář vytapecírovaná černobílým melírovaným kobercem nejen na podlaze, ale i na stěnách, se s docela malou dávkou žluté proměnila v útulné místo. Pomohly i zelené polštářky a zen obrázky na stěnách. Z bankovních přepážek za sklem je obchůdek se zdravými potravinami a bylo pamatováno i na dětský koutek.

jana_5.jpg

Zatímco maminky cvičí, děti si hrají v dětském koutku

Druhou velkou výzvou byl rekordně dlouhý OSMIHODINOVÝ nákup s Janou v Ikea. Ve 20 hodin večer jsme napumpovaly Kiu Ceed až po střechu a v kiosku u východu jsme párky v rohlíku zalily kafem a kolou. Jana, ač výživová poradkyně, ví, že člověk není stroj, a po takovém zápřahu jsme si opravdu užily trochu toho nezdravého fast foodu :-) Jak nám bylo dobře!

A stejně mě vždycky překvapí, jak se ta obrovská hromada nakoupených věcí v interiéru tak nějak rozmístí, že má člověk pocit, že toho vlastně nakoupil málo :-)

jana_3.jpg

Posezení v kuchyňce - dříve nehostinný kout se smetákem za modrými dveřmi. Dveře vysazeny, nahrazeny optimistickým závěsem. Původní typicky porevoluční stoleček doplněn poličkami, stoličkami a žlutou - a vylouplo se místo, kde si rádi dáte kafíčko.

A tou třetí, neméně významnou výzvou je moje zapojení se do Janina nového programu Vykašlete se na diety! Vychází z úspěšného e-booku zakladatelky Strolleringu Edity Berkové, který mohu vřele doporučit. Celý program je založen na tom, že hubnutí není ani tak o tom, co jíte, ale hlavně o stavu vaší mysli. Sama to znám z vlastní zkušenosti "historicky" v mnoha podobách. A tak společně s dalšími účastnicemi napravujeme nikoliv svoje jídelníčky, ale svoje smýšlení - především o nás samých. Sdílení je velmi obohacující.

jana_4.jpg

Kdo je "místní" a měl by zájem o Janiny služby, může se o její nabídce informovat na webu www.ifit.cz, případně na telefonu: 604 931 006. Jana je otevřený člověk s pochopením a s empatií sobě vlastní vám sestaví program na míru vaší postavě i duši. Tak do toho! V novém roce, v novém prostoru!

MALOVAL A NATÍRAL: ONDRA SLOUKA

KOLEJNICE NA ZÁVĚSY PŘIPEVNIL: MAREK ŠČUDLA