Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOTOPOLŠTÁŘE s přírodní tématikou

3. 8. 2014

V jednom z nedávných příspěvků jsem slíbila, že prozradím, co fotografka Bára Grünwaldová chystá nového. A její dílko je už na světě! Bára přemýšlela, jak dále pracovat se svými záběry. Vytištěné fotky v rámečku nebo na plátně již nabízí delší dobu, ale protože je to děvče zvídavé a nezdolné, prošla si trnitou cestičkou od nápadu až po hotový FOTOPOLŠTÁŘ!

Devět vybraných motivů, formát 45 x 45 cm a cena 790 Kč/kus – to je výsledek týdnů ladění barev a tisku. Není to legrace, tisknout na tkaninu barevně a v požadovaném formátu. Bára chtěla původně polštáře bavlněné, ale zjistila, že je to v současné technologii nemožné. A tak jsou její polštáře z větší části z polyesteru – ten tak šlo zajistit kvalitní tisk. A protože se jedná o polštáře dekorační, nepředstavuje to žádné omezení, naopak – můžete je normálně prát a jen tak se nepomačkají.  Sama si v brzké době jeden vyberu, a jedno fotoplátno k němu na stěnu. Do našeho retroobýváku sednou jako ulité.

fotopolstar-mlha-v-lese.jpg

FOTOPOLŠTÁŘE si můžete objednat v ateliéru, pár kousků je vždy skladem. Anebo navštivte Bářiny stránky na Fleru, kde se Vám představí celá kolekce včetně možností kombinace s fotografiemi.

mqmossgchbqllr-b.jpg