Jdi na obsah Jdi na menu
 


DESIGNBLOK 2016

16. 11. 2016

A krásně i pokračoval. Atmosféra na holešovickém výstavišti byla moc fajn a my měly to štěstí, že jsme dorazily už v dopoledních hodinách a vyhnuly se tak šílenému odpolednímu návalu.

Naše první zastavení bylo na stánku Polstrinu, kde jsme příjemně poklábosili s panem Pacákem nejml., zavzpomínali na náš úspěšný HRADEC Design Trip a samozřejmě vyzkoušely Chaise Longue Pure i Comfort. Už vím, které klientce jej doporučím a těším se, že to vyjde!

16_polstrin1.jpg

Zastavily jsme se i u Brokisáků a zrovna jsme se trefily do „číše vína“. Designérka Lucie Koldová, autorka několika kousků z produkce Brokis, je vskutku půvabná, kreativní a inspirativní žena!

02_brokis.jpg

Po cestě jsme potkaly pár zajímavých stánků, které jsem zachytila mým malým a nevybaveným mobilem, vylepšila automatickou opravou ve Photoshopu a šup s nimi na web!

01_agnieszka-bar-design.jpg

Agnieszka Bar Design

04_garsonky.jpg

Garsonky - skládací ptačí budky z recyklovaných materiálů

10_maxim2.jpg

Maxim Velčovský a jeho svítidla/květináče v obřím měřítku

22_sport4.jpg

Téma Designbloku 2016 bylo SPORT - a tady je ukázka bicyklů různých lidí z branže i mimo ni. V přiložené fotogralerii je i seznam, komu které kolo patří.

23_tmej1.jpg

Tmej - ručně opracovaná vana

26_urnyy2.jpg

Urnyy - funerální design

Z mého deníčku doporučovaných pražských kaváren jsme vybraly Cafe Letka kousek od Národního technického muzea a bylo nám tam moc dobře. Jen jsme potřebovaly něco teplého do žaludku, protože jíst celý den tousty a buchty, na to už nejsme vybaveny. Polívka v nabídce sice nebyla, ale kafe i dezerty byly naprosto excelentní! A místo polívky vešla Anička Polívková se svým tanečníkem, tak jsme se aspoň po očku dívaly.

29_cafeletka2.jpg

Byl to krásný říjnový den, slavnostní a taky kontroverzní. My byly každopádně v podhradí a aspoň na chvíli jsme se prošly Staromákem.

A více už v přiložené fotogalerii.

 

Náhledy fotografií ze složky DESIGNBLOK 2016