Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den otevřených dveří v Atelieru Fousková

26. 10. 2010

Milí přátelé,

srdečně zveme všechny naše příznivce na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se uskuteční v sobotu 13.11.2010 od 9 do 17 hodin. Jedná se o malou vernisáž spojenou s oslavou dvou let existence Ateliéru Fousková.

Proč vernisáž? Chtěli bychom, aby se stalo tradicí obměnit jednou ročně design našeho obchůdku tak, aby reprezentoval současné trendy a aby Vás nikdy nenudil. Od 13.11. po celý další rok se můžete těšit z osvěžující zelené, která vystřídá současnou žluto-červenou barevnost.

Přijďte si popovídat o zařizování interiérů nad kávou, cukrovím a narozeninovým dortem a seznamte se s naší rozšířenou nabídkou dekorací, tapet a textilních módních doplňků.

Připravili jsme pro Vás setkání s odborníkem na zastínění, panem Janem Vodičkou, který zastupuje firmu Bematech a zodpoví otázky ohledně dekorativního zastínění Vašich oken, dveří, zimní zahrady apod. Představí Vám vzorníky materiálů, přímo v ateliéru bude připravena trvalá ukázka panelových textilních stěn, římských rolet,  kolejniček na závěsy a záclony a nyní velmi moderního a oblíbeného plissé. Zastínění můžete objednávat přímo v našem ateliéru, dohodneme návštěvu pana Vodičky ve vašem interiéru, který prostor zaměří a sestaví nabídku dle vašich potřeb. Pan Vodička se vám bude věnovat od 10 hodin dále dle vašeho zájmu.

Rozšířili jsme nabídku tapet - nyní můžete vybírat z více než dvaceti katalogů tapet AS CREATION, které pokrývají široké spektrum různých stylů i materiálů. Designérka společnosti Entrada Tereza Furco Vám představí novinku na našem trhu - španělské tapety Tres Tintas.

Můžete se těšit na nové hodiny, vázy a jiné dekorace pro radost.

Doplnili jsme nové vzorníky závěsů a záclon, nabízíme též čalounické tkaniny včetně krásných dekorů českých firem Kolovrat a Eurotex.

V naší prodejně najdete i tvorbu blanenských výtvarnic: hedvábné šály, šátky a akvarely Pavlíny Kuchařové, originální korálky a náušnice Radky Ungermanové a textilní tašky, batikované polštářky a prostírání Leony Fouskové.

A jak se stalo dobrým zvykem, každý účastník získá kupón na slevu 10 % na návrhy v roce 2011.

Nachystali jsme výprodej "starého designu"! Vše, co zdobilo náš ateliér v roce minulém a co už nepotřebujeme, můžete zakoupit za výhodné ceny. Jedná se o dílce dělicí stěny Koziol (červeno - žlutá kombinace), závěs s dvojkami z Ikea, záclonou tyč z Ikea a pár kousků zboží, které se zatím neprodalo.

Přemýšlíte-li o originálním dárku pro své blízké, máme nápad: dárkový kupón na služby Ateliéru Fousková ve vámi stanovené hodnotě.

Sledujte prosím naše stránky, kde budeme upřesňovat časový plán akce dle dohody s našimi dodavateli.

Těšíme se na den strávený s vámi a designem!

Tým Ateliéru Fousková