Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den otevřených dveří se vydařil!

18. 11. 2010

Den otevřených dveří v Atelieru Fousková, který se uskutečnil v sobotu 13.11. 2010, se opravdu vydařil a účast byla nad naše očekávání. Odhadem přišlo postupně asi 70 zájemců o zařizování interiérů. Místnost chvílemi praskala ve švech a taktak pojala všechny účastníky. Děti si hrály na chodbě v dětském koutku a dovolily rodičům připít dobrým vínem našemu obchůdku na další spokojený rok.

Největší zájem byl o katalogy s tapetami, závěsy a záclony, samolepky na stěny a designové drobnosti k vánocům. Zaujaly též nové tapety na zdech a plastové hodiny a dělicí stěny značky Koziol. Společnost Entrada poskytla pro tento den k zápůjčce nabídku designových váz a mís, hodin a drobností značek Fisura a Portico. V obležení byl i pan Jan Vodička, odborník na zastínění, který neúnavně poskytoval konzultace a vysvětloval jednotlivé možnosti zastínění, které jsou i po skončení akce v Ateliéru na ukázku, a to nově včetně vzorníků látek.

Pro Ty, kteří si chtějí katalogy a vzorníky tapet, závěsů a celkovou nabídku obchůdku prohlédnout v klidu a pohodě, nabízíme čas v každý všední den od 13 do 17 hodin.

Děkujeme všem za hojnou účast a těšíme se na další setkání!

Tým AF

 

Náhledy fotografií ze složky Den otevřených dveří