Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce ZZ aneb Zvesela Zavíráme!

26. 9. 2014

Srdečně zvu na VESELÉ LOUČENÍ S ATELIÉREM, které se uskuteční v sobotu 11. října 2014 od 10 do 18 hodin na benzínce ÖMV u Kauflandu v Blansku.

img_5609.jpg

Akce je spojená s JEDINEČNÝM A OBROVSKÝM VÝPRODEJEM veškerého zboží a vybavení, a to se slevami až 50 % na vaše oblíbené kousky. Takže pokud jste zatím jen chodili a nakukovali, nebo si brousíte na nějaký ten pěkný polštářek, vázu či voňavou svíčku už dlouho zuby, teď máte jedinečnou příležitost získat je za nebývale symbolické ceny!

img_5509.jpg

Celá akce bude takovým HAPPENINGEM, kdy nám ateliér postupně bude mizet pod rukama. Budete si odnášet zboží, ale i vybavení, a doufám, že na konci dne mi zbude jen to, co není na prodej a co mě bude dále doprovázet.

img_5569.jpg

Všechny pohostíme dobrou kávou, čajem, snad i něčím ostřejším, a moje veselá kamarádka Daria, která je mojí pravou rukou na večírcích, vám nabídne i nějakou tu dobrůtku.

img_5458.jpg

Se zbožím se můžete seznámit na fotografiích, co jsme minulý týden nafotily s Bárou, a které jsou v galerii pod tímto článkem. Červeně napsaná procentuální sleva se odečítá od ceny uvedené na zboží, případně je červeně uvedena nová cena. Doporučuji si vaše vybrané kousky REZERVOVAT e-mailem, protože příští týden začínají do ateliéru proudit nakupující návštěvy a já tajně doufám, že všechny ty krásné věci brzy najdou místo ve vašich domovech.
Těším se na vás a na poslední večírek v ateliéru.
Leona Fousková, i nadále vaše bytová designérka

img_5481.jpg

P.S.1: Pro ty, kdo nečtou můj web pravidelně, je tu pro osvětlení situace jedna dlouhá úvaha ze srpna. A stručné shrnutí pro ty, co neradi čtou dlouhé texty – i nadále budu měnit vaše byty a domy a navrhovat pro vás to nejlepší bydlení, co umím. Jen už prostě nebudu mít obchůdek. Zavírám zvesela – ubude mi starostí a přibude volnosti. Obchod potřebuje stálou péči a já už déle cítím, že chci jít jinou cestou. My designéři potřebujeme svobodu!
P.S.2: Kdo bude chtít posedět déle, je samozřejmě vítán - jen doporučuji přijít s vlastní židličkou. Máme jakési erární jako vždy, ale většina těch, co jste na nich zvyklí na večírcích v ateliéru sedět, je na prodej a některé jsou už zamluvené a mohou zmizet před vaším příchodem.

img_5469.jpg