Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

FOTOPOLŠTÁŘE s přírodní tématikou

3. 8. 2014

pewqzofarglqfb-b.jpgFotografka Bára Grünwaldová má nový produkt, který zaručeně chybí na vaší pohovce. Neváhejte!

 

Jedu na dvojku

9. 6. 2014

amarcord-donna-3v.jpgNěkdy je dvojka ta správná rychlost. A nejlepší je jezdit na kole! Na dvojku a třeba i ve dvojici!

 

O jednom setkání - Bára Grünwaldová, fotografka

8. 12. 2013

img_7968.jpgKroužily jsme kolem sebe hodně dlouho, míjely se a nakonec jsme se přece jen potkaly. V ateliéru na vás čekají nejen Bářiny fotky, ale i její pomazánka. Bára se totiž nabídla, že rozšíří řady večírkových pomocníků a v pátek 13.12. bude stát na značkách na benzínce a těšit se společně se mnou na vaši návštěvu.

 

Out Of Barcelona

31. 10. 2013

08.jpgKouzelná Barcelona! Konec září, příjemných 25 stupňů Celsia. Výlet za designem jako dárek k desátému výročí papírového spojení. Gaudí, Miro a další jiní lidé.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Out Of Barcelona

Malé ohlédnutí za DesignBlokem 2013

20. 10. 2013

13.jpgJiž patnáctý ročník pražské výstavy designu s názvem DesignBlok přinesl spoustu svěží energie. Krátká zpráva z našeho pražského výletu za designem a několik dokumentárních fotografií bude možná inspirovat i vás.

 

Zpráva z brněnského workshopu ke knize Průvodce bytového designéra

19. 10. 2013

14.jpgVe čtvrtek 17. 10. 2013 se uskutečnil brněnský workshop ke knize Průvodce bytového designéra. Účastníci si vyslechli přednášku designéra Jardy Juřici Příběh židle 002, besedu autorů na téma "Sedm hříchů českého bydlení " a vyhráli hodnotné ceny při soutěži o nejlepší nápravu vybraného hříchu.

 

Kniha Průvodce bytového designéra byla slavnostně pokřtěna!

6. 10. 2013

obalka.jpgKniha Průvodce bytového designéra byla slavnostně pokřtěna ve čtvrtek 3.10. 2013. Můžete se na ni těšit na pultech knihkupectví!  

 

 

Seriál o bydlení InDesign se natáčel i v Ateliéru Fousková

6. 9. 2013

atelier1.jpgPopularita pořadů o bydlení roste skoro stejně rychle jako obliba televizního vaření s šéfkuchaři. Brněnská kabelová televize nezůstala pozadu a natočila pořad o zařizování interiérů InDesign.

 

Kniha PRŮVODCE BYTOVÉHO DESIGNÉRA vychází v říjnu 2013!

1. 9. 2013

 

obalka.jpgPrůvodce bytového designéra je ojedinělá publikace, která přináší nové pohledy na design interiérů. Mnoho inspirace pro vlastní tvorbu v ní najdou interiéroví designéři i nadšenci, kteří si zařizují vlastní bydlení. Kniha vyjde začátkem října 2013.
 

Škola pro zrakově postižené v Brně - Pisárkách bude mít novou originální fasádu

28. 6. 2012

logo.pngSpolečnost AkzoNobel, která je dodavatelem interiérových i fasádních barev Dulux pro český trh, zapojila do celosvětového projektu Let's Colour Školu pro zrakově postižené v Brně na Kamenomlýnské ulici. Internát školy bude mít novou originální barevnou fasádu, na jejímž návrhu se podíleli studenti architektury i samy děti ze základní školy.