Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Svěží, mladá a designová Bratislava

30. 5. 2016

37.jpgNebyla jsem tam čtvrtstoletí. Naposledy tuším na školním výletě, ze kterého si pamatuju jen zaplivanou dlažbu na vlakovém nádraží, kde jsme museli na několik hodin složit hlavu. Pravda, nádraží i dlažba jsou pořád stejné, ale kvůli tomu ostatnímu rozhodně stojí za to Bratislavu navštívit.

 

TIŠNOVSKÁ RYCHTA vás přivítá v novém interiéru

11. 3. 2016

12.jpg Vyhlášená restaurace TIŠNOVSKÁ RYCHTA má nový interiér! Po pečlivých přípravách a následné dvoutýdenní rekonstrukci otevřela dnes svou přívětivou náruč nedočkavým štamgastům a dalším zvědavým návštěvníkům. I my s Oldou Bednářem jsme neodolali a dali si na oslavu klasiku z dnešního menu - řízek s bramborami. A kochali se a nenápadně a taky trochu neslušně poslouchali, jak se naše společné dílo příchozím líbí.

 

Nové fit studio JA.S v Letovicích - oživené a veselé!

12. 2. 2016

dortik.jpg  Navštivte příjemné fitko na náměstí v Letovicích! Dostane se vám nejen dobrých rad pro formování postavy, jak by se dalo v podobném zařízení očekávat, ale také upřímné lidské pochopení pro vaši případnou ne zcela zdravou stravovací vášeň! A to od osoby nejvíce povolané - výživové a fitness poradkyně Jany Streckové. A nádavkem si užijete nový osvěžený prostor!

 

BYDLÍTE DOMA RÁDI?

21. 6. 2015

08_m.jpgPodivná otázka, vím. Chci, abyste se zamysleli. Můžete začít tím, jestli je vám doma dobře. Nebo jestli je vám třeba lépe na chatě, na dovolené, u sousedů nebo nedej bože v práci. Čeká vás moje dlouhá úvaha na téma domov, úklid a smysl designérské práce. A taky jedno odhalení.

 

Bořek Šípek / aRchilles

21. 6. 2015

08.jpgVe středu 17.6. byla v brněnském interiérovém centru SOHO slavnostně otevřena výstava intarzovaného nábytku, váz a skleněných objektů architekta a designéra Bořka Šípka. Výstava potrvá do konce června 2015.

 

Měděná oranžová je barvou roku 2015

10. 2. 2015

web-cf15-coy-7.jpgPřední výrobce barev a nátěrů AkzoNobel odhaluje Dulux barvu roku – pro letošek je to měděná oranžová. Hřejivá paleta oranžové, růžové a červené střídá chladnější tóny modré a zelené, které dominovaly v minulých letech. Proč byla pro tento rok vybrána právě teplá barva?

 

Akce ZZ aneb Zvesela Zavíráme!

26. 9. 2014

img_5699.jpgV sobotu 11. října 2014 mezi 10 - 18h se uskuteční poslední večírek v ateliéru spojený s obrovským VÝPRODEJEM zboží i vybavení. Přijďte se rozloučit s ateliérem, ať můžeme společně zvesela uzavřít jednu moji důležitou životní etapu! Začíná kapitola nová - od teď už se budu věnovat jen tomu, co mě baví nejvíc - navrhování interiérů.

 

Loučení s ATELIÉREM?

3. 8. 2014

 

at_02.jpgKaždý konec vlastně znamená nový začátek. Jestli jdete svou vlastní cestou proto, abyste chodili rádi do práce, čtěte. Dvě až tři pracovní místa máme k dispozici!

 

FOTOPOLŠTÁŘE s přírodní tématikou

3. 8. 2014

pewqzofarglqfb-b.jpgFotografka Bára Grünwaldová má nový produkt, který zaručeně chybí na vaší pohovce. Neváhejte!

 

Jedu na dvojku

9. 6. 2014

amarcord-donna-3v.jpgNěkdy je dvojka ta správná rychlost. A nejlepší je jezdit na kole! Na dvojku a třeba i ve dvojici!